rejestracja stron

strony eu

Krzesła tapicerowane zielone, czarne, beżowe

Vega Bis oferuje krzesła tapicerowane do jadalni, salonu oraz kuchni. Oprócz krzeseł sklep posiada też stoły drewniane w różnych kształtach – okrągłe, kwadratowe, prostokątne. Salon krzeseł i stołów Vega Bis znajduje się w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej 82 B. W Galerii Nowa Praga posiadamy dużą ekspozycję, gdzie można obejrzeć meble.

Krzesła tapicerowane Rio

Vega Bis to sklep z krzesłami i stołami, który znajduje się w Warszawie. Krzesła tapicerowane drewniane oraz z nogami stalowymi na zamówienie to nasza specjalizacja. Dostarczamy bardzo wysokiej jakości krzesła i stoły zarówno dla osób prywatnych, jak i firmy – dla restauracji, kawiarni, barów, hoteli, hosteli. Posiadamy też outlet eleganckich stołów i krzeseł oraz wiele promocji i wyprzedaży. Ogromna oferta powoduje, że praktycznie każdy znajdzie odpowiednie meble do jadalni dla siebie. Krzesła wysokie – hokery barowe, krzesła drewniane, krzesła drewniane kubełkowe, fotele tapicerowane – w dowolnym kolorze obicia, krzesła z eleganckimi metalowymi nogami, to tylko niektóre spośród tysięcy kombinacji produktów.

Nasza firma również specjalizuje się w stołach do kuchni, jadalni i salonów. Posiadamy w naszej ofercie rozmaite kształty. Zarówno kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Na stronie internetowej vegabis.pl można również znaleźć promocyjne oferty oraz to, co łowcy okazji lubią najbardziej, czyli outlet z krzesłami i stołami.

 

Ostatnio dodane podkategorie

2009 © reklamainternetowa.eu FEED