rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaKursy i szkolenia

Katalog stron » Edukacja » Kursy i szkolenia

 

Znaleziono 6 stron w kategorii "Kursy i szkolenia"

http://www.feelfree.pl
http://www.feelfree.pl

url: http://www.feelfree.pl

info: Kursy języka angielskiego przygotowane dla: personelu medycznego (angielski medyczny), matek z dziećmi (opieka podczas kursu), osób wybierających się do pracy za granicą.

więcej szczegółów: http://www.feelfree.pl...

 

http://www.fluent.com.pl/
http://www.fluent.com.pl/

url: http://www.fluent.com.pl/

info: Szkoła języków oferująca kursy angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania, dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

więcej szczegółów: http://www.fluent.com.pl/...

 

http://www.forum-szkolenia.pl
http://www.forum-szkolenia.pl

url: http://www.forum-szkolenia.pl

info: Szkolenia zwyczajne czy też szkolenia biznesowe nie będą już tajemnicą dla Ciebie. Na forum znajdziesz wszystkie potrzebne informacje aby wybrać najlepsze dla Ciebie szkolenie.

więcej szczegółów: http://www.forum-szkolenia.pl...

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

url: http://www.aston.waw.pl

info: Firma ASTON organizuje szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

więcej szczegółów: http://www.aston.waw.pl...

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

url: http://www.kurs-hds-wozki.pl

info: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Unii Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych a także kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

więcej szczegółów: http://www.kurs-hds-wozki.pl...

 

Coaching dla firm www.gbr.pl
Coaching dla firm www.gbr.pl

url: http://www.gbr.pl

info: GBR prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich i światowych korporacji. Naszym zagadnieniem jest przeprowadzenie kontrahenta od postawionej diagnozy do wypracowania oczekiwanego rezultatu. Oferujemy doradztwo, szkolenia, coaching a także DISC oraz eventy. Nasza firma od ponad dwudziestu lat prowadzi szkolenia w Polsce. Systematyczne powiększanie umiejętności oraz samoświadomości zatrudnionych jest najważniejszym motorem powodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycjąna naszej witrynie www.

więcej szczegółów: Coaching dla firm www.gbr.pl...

 

Wyszukaj Kursy i szkolenia w całym serwisie reklamainternetowa.eu

2009 © reklamainternetowa.eu FEED