rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaKursy i szkolenia

Katalog stron » Edukacja » Kursy i szkolenia

 

Znaleziono 8 stron w kategorii "Kursy i szkolenia"

http://www.feelfree.pl
http://www.feelfree.pl

url: http://www.feelfree.pl

info: Kursy języka angielskiego przygotowane dla: personelu medycznego (angielski medyczny), matek z dziećmi (opieka podczas kursu), osób wybierających się do pracy za granicą.

więcej szczegółów: http://www.feelfree.pl...

 

http://www.fluent.com.pl/
http://www.fluent.com.pl/

url: http://www.fluent.com.pl/

info: Szkoła języków oferująca kursy angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania, dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

więcej szczegółów: http://www.fluent.com.pl/...

 

http://www.forum-szkolenia.pl
http://www.forum-szkolenia.pl

url: http://www.forum-szkolenia.pl

info: Szkolenia zwyczajne czy też szkolenia biznesowe nie będą już tajemnicą dla Ciebie. Na forum znajdziesz wszystkie potrzebne informacje aby wybrać najlepsze dla Ciebie szkolenie.

więcej szczegółów: http://www.forum-szkolenia.pl...

 

Szybka i efektywna nauka do egzaminów na studia z architektury
Szybka i efektywna nauka do egzaminów na studia z architektury

url: http://www.rysunek-architektura.pl/

info: Nasza firma oferuje wszystko co związane jest z naszą pasją, czyli rysunkiem. W naszej ofercie mamy zajęcia plenerowe, indywidualne a także dużo innych technik nauki, pośród których każdy rysownik odszuka coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia przygotowawcze do konkretnych uczelni i konkretnych kierunków studiów, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające dużo praktyki i mnóstwo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy także zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasi specjaliści to wykwalifikowani architekci z najlepszych uczelni w Polsce. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

więcej szczegółów: Szybka i efektywna nauka do egzaminów na studia z...

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

url: http://www.aston.waw.pl

info: Firma ASTON organizuje szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

więcej szczegółów: http://www.aston.waw.pl...

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

url: http://www.kurs-hds-wozki.pl

info: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Unii Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych a także kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

więcej szczegółów: http://www.kurs-hds-wozki.pl...

 

Coaching dla firm www.gbr.pl
Coaching dla firm www.gbr.pl

url: http://www.gbr.pl

info: GBR prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich i światowych korporacji. Naszym zagadnieniem jest przeprowadzenie kontrahenta od postawionej diagnozy do wypracowania oczekiwanego rezultatu. Oferujemy doradztwo, szkolenia, coaching a także DISC oraz eventy. Nasza firma od ponad dwudziestu lat prowadzi szkolenia w Polsce. Systematyczne powiększanie umiejętności oraz samoświadomości zatrudnionych jest najważniejszym motorem powodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycjąna naszej witrynie www.

więcej szczegółów: Coaching dla firm www.gbr.pl...

 

Nauka jazdy w ruchu miejskim i trasami

url: https://www.szkolajazdykoala.pl

info: KOALA Szkoła Nauki Jazdy w Warszawie na ulicy Radarowej nr 52 organizuje zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Nowi kursanci mają do wyboru tok bazowy lub poszerzony jak również kurs przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zaprasza dodatkowo na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują podręcznik oraz płytę CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zapraszamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, oraz z pozostałych dzielnic Warszawy. Zapraszamy również do obejrzenia naszej firmowej witryny www https://www.szkolajazdykoala.pl

więcej szczegółów: Nauka jazdy w ruchu miejskim i trasami...

Wyszukaj Kursy i szkolenia w całym serwisie reklamainternetowa.eu

2009 © reklamainternetowa.eu FEED