rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

wyniki wyszukiwaniaWyniki wyszukiwania

Katalog stron » agencja-pracy

stron: 1 z 3  [1,2,3]  następna »

http://www.lmpraca.com
http://www.lmpraca.com

katalog: Biznes finanse i prawo/Agencje pracy

adres: http://www.lmpraca.com

opis: Agencja Pracy z Wrocławia \"LM\" zatrudni do pracy we Francji i w Polsce pracowników na stanowiska w branży budowlanej, hotelarskiej, pielęgnacji lasów (przerzedzanie), prac porządkowych w ogrodnictwi

Szczegóły strony: http://www.lmpraca.com...

 

http://www.multilift.com.pl HDSy firmy Multilift

katalog: Motoryzacja/Części samochodowe i zamienniki

adres: http://www.multilift.com.pl

opis: Dla stworzenia wygody pracy operatorowi, żurawie bywają wyposażone w nader wygodne, chłodzone pomieszczenia zamontowane na podporze i z możliwością hydraulicznego unoszenia umożliwiającego dobrą perspektywę miejsca prac. HDS-y do zmiany nadwozi firmy Multilift, do których należą hakowce, linowce oraz bramowce, są dziś światowymi liderami rynku dzięki ich stuprocentowej bezusterkowości i wydajności pracy. W miarę, jak dochodzi do zwiększania zasięgu żurawia zmniejsza się jego udźwig.

Szczegóły strony: http://www.multilift.com.pl HDSy firmy Multilift...

http://sako.net.pl
http://sako.net.pl

katalog: Usługi/Agencje ochrony

adres: http://sako.net.pl

opis: Agencja ochrony osób i mienia, usługi windykacyjne. [wymaga Flasha]

Szczegóły strony: http://sako.net.pl...

 

http://www.centurion.slask.pl
http://www.centurion.slask.pl

katalog: Usługi/Agencje ochrony

adres: http://www.centurion.slask.pl

opis: Agencja ochrony osob i mienia działająca na obszarze województwa śląskiego i opolskiego.

Szczegóły strony: http://www.centurion.slask.pl...

 

Wywóz gruzu i innych odpadów

katalog: Usługi/Wywóz odpadów

adres: https://www.kontenery-bigbag.pl

opis: Warszawska agencja Kontenery BIG-BAG swe usługi świadczy mieszkańcom oraz firmom z terenu miasta oraz pobliskich miejscowości. Nasza propozycja zawiera okazały wachlarz usług z obszaru wywozu a także utylizacji wszelkiego rodzaju odpadów i nieczystości. Zajmujemy się utylizacją odpadów po budowach a także remontach, gruzu, gabarytów i pozostałych odpadów stałych oraz okolicznościowych. Wynajmujemy worki rodzaju BIG-BAG do 1,5 m3 oraz kontenery gruzowo-śmieciowe do 5 ewentualnie siedmiu metrów sześciennych. Nasza agencja Kontenery BIG-BAG zarządza fachową załogą a także nowoczesnym zapleczem, zezwala to nam z sukcesem wykonywać zlecenia odbiorców. W wypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy ewentualnie telefoniczny.

Szczegóły strony: Wywóz gruzu i innych odpadów...

http://www.usc.gov.pl
http://www.usc.gov.pl

katalog: Biznes finanse i prawo/Akty prawne

adres: http://www.usc.gov.pl

opis: Akty prawne, ogłoszenia o pracy w administracji państwowej.

Szczegóły strony: http://www.usc.gov.pl...

 

Marcin Kluś kancelaria radcy prawnego

katalog: Biznes finanse i prawo/Kancelarie prawne

adres: https://www.kancelariaklus.pl

opis: Mecenas Marcin Kluś oferuje swoje różnorodne doświadczenie w uzyskaniu odszkodowania oraz renty w sprawach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. W ramach swojej praktyki Marcin Kluś nadzorował dochodzenia przed sądami cywilnymi, lekarskimi oraz sądami administracyjnymi tudzież sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku 2013 założył własną kancelarię w stolicy Polski przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zachęca jednostki mające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr osobistych, rozwiązywaniem ustaleń o pracę itp. Kancelaria zajmuje się również windykacją długów, ochroną autorskich praw osobistych i majątkowych plus obsługą prawną korporacji.

Szczegóły strony: Marcin Kluś kancelaria radcy prawnego...

http://www.feelfree.pl
http://www.feelfree.pl

katalog: Edukacja/Kursy i szkolenia

adres: http://www.feelfree.pl

opis: Kursy języka angielskiego przygotowane dla: personelu medycznego (angielski medyczny), matek z dziećmi (opieka podczas kursu), osób wybierających się do pracy za granicą.

Szczegóły strony: http://www.feelfree.pl...

 

Marek Nałęcz ochrona rezydencji Troja

katalog: Usługi/Agencje ochrony

adres: http://www.ochronatroja.pl

opis: Troja Agencja Ochrony funkcjonuje na bazie zezwolenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochrona osób. Dodatkowo świadczymy doradztwo, projektowanie i budowę systemów zabezpieczeń a także ich eksploatację, przeglądy i konserwację, usługi techniczno-eksploatacyjne, obsługę komputerowych systemów zarządzania. Dysponujemy instrumentami kontroli naszych pracowników. Zapewniamy fachowe usługi wysokiej klasy świadczone przez doświadczonych i kulturalnych pracowników a także dochowanie tajemnicy służbowej.

Szczegóły strony: Marek Nałęcz ochrona rezydencji Troja...

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl
http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

katalog: Usługi/Serwis AGD i RTV

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

opis: A-Tech - autoryzowany serwis SAMSUNG'a poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. A-Tech to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawianiu i konserwacji sprzętu firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każdy sprzęt naprawiamy w krótkim czasie i fachowo. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma pojawiła się na rynku w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów.

Szczegóły strony: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl...

 

Ostatnio dodane podkategorie

2009 © reklamainternetowa.eu FEED