rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaWarsztaty samochodowe

Katalog stron » Motoryzacja » Warsztaty samochodowe

na drodzeWarsztat samochodowy, przeglądy i naprawy samochodów

Przeglądy są oczywiście niezbędne w każdym samochodzie. Takie działania wymuszają na nas przepisy prawa w Polsce. Kierowcy w Polsce stosują się oczywiście w większości do takich przepisów, by uniknąć mandatu. Musimy, jednak zdawać sobie sprawę, że zwłaszcza posiadając samochód używany powinniśmy dokonywać znacznie częściej przeglądów samochodu. W takich pojazdach ryzyko pojawienia się problemy technicznego jest znacznie większe. Ważna jest również elektryka samochodowa. Jeśli chcemy uniknąć takie sytuacji, gdy podczas jazdy pojawia się awaria, lepiej jest wykonywać przeglądy zgodnie z zaleceniami ekspertów. Przegląd powinien być wykonywany, co najmniej raz w roku.

 

 

Znaleziono 6 stron w kategorii "Warsztaty samochodowe"

http://www.auto-plonski.gliwice.pl/
http://www.auto-plonski.gliwice.pl/

url: http://www.auto-plonski.gliwice.pl/

info: Warsztat samochodowy: elektro-serwis, montaż instalacji gazowych, mechanika pojazdowa, przystosowanie samochodów dla osób niepełnosprawnych, geometria kół.

więcej szczegółów: http://www.auto-plonski.gliwice.pl/...

 

http://www.leon.krakow.pl
http://www.leon.krakow.pl

url: http://www.leon.krakow.pl

info: Autoryzowany warsztat samochodowy, diagnostyka zawieszenia i wymiana amortyzatorów.

więcej szczegółów: http://www.leon.krakow.pl...

 

http://www.brolerserwis.pl/
http://www.brolerserwis.pl/

url: http://www.brolerserwis.pl/

info: Firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów spod znaku gwiazdy tworzymy z naszymi pracownikami i klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną firmą wśród właścicieli samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Funkcjonujemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 15 lat, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Wykorzystując najnowsze oprzyrządowanie diagnostyczno-pomiarowe obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta pozwalające korzystać z licznych rabatów, zniżek i promocji.

więcej szczegółów: http://www.brolerserwis.pl/...

 

http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

url: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

info: Malejące ekologiczne normy zawartości szkodliwych substancji w spalinach samochodowych zmuszają producentów samochodów do wyposażania silników w turbiny. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w regeneracji podzespołów samochodowych, w tym również turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Skupujemy, regenerujemy i sprzedajemy turbosprężarki prawie wszystkich producentów turbin samochodowych. Na zregenerowane turbosprężarki dajemy 12-miesięczną gwarancję.

więcej szczegółów: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl...

Diagnostyka komputerowa http://www.naprawabusow.pl

url: http://www.naprawabusow.pl

info: Jeśli jesteś posiadaczem busa do przewozu ludzi i potrzebujesz wymiany opon to mamy dla Ciebie stosowną wiadomość. W Warszawie na Mokotowie nasza firma Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz wyposażenie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez fachowy zespół, którego kwalifikacje umożliwiają realizację każdego zlecenia. Serwisujemy i naprawiamy samochody jakichkolwiek producentów, w szczególności europejskich, takich jak: Renault, Iveco, Peugeot, Mercedes. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, posiadających spore floty busów oraz klientów prywatnych. Zapewniamy profesjonalizm, krótkie terminy, monitorowany rozległy parking dla naszych odbiorców jak również atrakcyjne ceny. Total Serwis-Bus Trans czeka na Twoje zlecenia.

więcej szczegółów: Diagnostyka komputerowa http://www.naprawabusow.pl...

Car Steering - regenerujemy podzespoły w ciągu 1 dnia

url: https://www.carsteering.pl

info: Zakład Car Steering to specjaliści w regeneracji podzespołów oraz części samochodowych. Podzespoły aut osobowych i dostawczaków regenerujemy w ciągu 24 godzin. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnią praktykę oraz zatrudnia zespół profesjonalistów w regeneracji pomp wspomagania, maglownic oraz turbosprężarek i krzyżaków kolumny kierowniczej. Specjalistyczne narzędzia a także sprzęt wraz z fachową załogą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi serwisami samochodowymi z tej specjalności. Nasz warsztat usytuowany jest w stołecznej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i z pobliskich miejscowości.

więcej szczegółów: Car Steering - regenerujemy podzespoły w ciągu 1...

Wyszukaj Warsztaty samochodowe w całym serwisie reklamainternetowa.eu

2009 © reklamainternetowa.eu FEED